Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedroń w Lublinie: "Skończmy z tym dziadostwem w polityce"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2019 r. o 15:46 Powrót do artykułu
ja na niego zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, głupich nie sieją. Jak sobie pościelicie tak się wyśpicie. Nie pierwszy to raz jak wyborcy obudzili się z ręką w nocniku. Czlowiek niczego nie dokonał będąc prezydentem miasta poza podróżami na koszt podatników. Aktualnie skupia się na sianiu nienawiści do Kościoła i tylko tam widzi worek bez dna, którym zamierza zapełnić braki w służbie zdrowia i w innych dziedzinach. Nie wspomnę już o lansowaniu LGBT i powolnym wyparciu praw rodzin hetero, bo słuchając tego pana nic innego nie da się zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za Biedroniem i wasze komentarze mam daleko w d...e .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt wam tyle nie da, ile ja wam obiecam- program biedronia w jednym zdaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZY prawa natury 1. wiosna nie dotrwa do jesieni 2. mężczyna i kobieta mogą stworzyc rodzinę 3. inne konfiguracje niz pkt 2 to nieptrafi stworzyć podstawowej komórki społecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buuuahhhaa, przechodziłam obok, rzeczywiście ok 30 osób, mendia pompują biedronia na siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o BOŻE kolejny bezbożnik,udaje,że nie było roku 966.Jego protoplasta czyli j.p. marnie skończył gdy próbował walczyć z KOŚCIOŁEM,ale nauka poszła w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robercik jesteś wielki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wìęcej pismaków niż zwoleników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa będzie dla nauczycieli Pogoni czarna mafie zrodlo dla krlera tadka wyschnie najlepiej caly kościół niech się z datkow utrzymuje a nie ja pedofil hoduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś był i widział ile osób przyszło na to spotkanie? Jakoś w artykule nie napisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na niego zagłosuję
 głupich nie sieją ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie jedno!!! Tę partię finansują Niemcy. To jest gra między Merkel a Putinem żeby wykończyć polski przemysł ciężki. Pożyjecie zobaczycie ze miałem rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz ludziska zapomniejli ile im naobiecywali PO-wcy w 2007 roku. I czym się to skonczyło. Ten sam myk chcą teraz zrobic w tej nowej pratii. Rozdawnictwo, obiecanki i nic więcej. A przecież  już w przyszłym roku będą cięcia w dotacjach z UE. Skończy się kroplowka i słomiane inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczę, że Biedroń zachęci do głosowania tych, którzy nie chodzą. I widzę na jesieni Wiosnę z 3 wynikiem. I koalicję z KO, która odsunie pisowskie świnie od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE biedron JEST ZA LIKWIDACJĄ kopalni Bogdanka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedroń w Lublinie: "Skończmy z tym dziadostwem w Polityce" i do tego to zdjęcie z emerytką...Może nowe hasło Biedronia to "Emeryci do eutanazji" - ten artykuł tak sugeruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfasdfasdasdfas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...